| Madutselllll a întrebat:

ma datiimii si miie ideii pentru decorarea, camereii mele:*.

Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

Ai putea sa desenezi ceva pe pereti sau sa comanzi un sticker de la Beestick (scrie pe google si iti apare), au tot felul de stickuri dragute.de la lucruri pana la animale, oameni (ex Madonna, Michael Jackson), sau ai putea desena chiar tu ceva la mana.o poti face cu un creion grafic (daca gresesti poti sterge cu radiera), iar apoi sa dai peste cu o carioca neagra happy Sau: poti cumpara tablouri mici si sa faci o forma cu ele, sau sa le aranjezi pe perete in diagonala Sau: pe un carton atarnat de perete iti poti pune pozele preferate Sau: sa cauti pe internet despre decorarea camerei, poate gasesti ceva care sa iti placa si il comanzi de acolo! Sper ca te-am ajutat.bafta!