| PoiisoonPinkPiiP a întrebat:

Sa trecem direct la subiect.De curand (3 saptamani) ne-am mutat impreuna cu parintii meii intr-un nou oras si stam intr-un apartament cu 2 camere.Parintii mei pleaca in Spania peste cateva saptamani.Iar eu m-am decis sa fac o curatenie generala peste tot prin casa.Voi ramane doar cu fratele si sora mea mai mare. Faza e ca eu voi primii camera parintilor..Caree e cam..DISTRUSA.defapt peretii arata bine in portocaliu si galben..mobila e ok..Doar ca vreau ceva nou..Adica potrivit varstei mele.E prea aiurea asa eu am 14 ani si camera arata prea. elegant. sa spun asa.mi-as dori o camera de adolescenta:-? ce as putea face ca sa o transform intr-o camera perfecta pentru o fata de 14 ani? NU vreau sa investesc..cu bani. Vreau ceva ce pot face manual..adica ceva postere..chestii de decorat. Fara sa scriu pe pereti:]].Dar vreau ceva in genul asta.
http://dreamhomedesigns.net/......ink-color/
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cele mai multe sfaturi utile..si nu copy paste de pe google..primeste Fundiitza!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si cum crezi ca vei reusi daca nu vrei sa investesti? iti trebuie var lavabil, culoare de buna calitate, ceva tablouri si lenjerii, paturi chiar daca le cumperi din piata/obor tot trebuie sa investesti ceva banuti.
O zi buna!

| iKronstadt a răspuns:

Fara bani? Pai, ceva manual poti face pe centura, si mai primesti si bonificatie laughing