| mankovskis a întrebat:

Aseara am spart lampa din camera, era una de sticla portocalie cu rosu.Inca mai am resturile de la ea.Stiti cumva unde pot gasi una la fel? Daca merg la un magazin special pentru asa ceva si ii arat lustra imi poate face pe comanda una la fel? Sau ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca noi trebuie sa ghicim acum de la ce magazin ai luat tu lampa aia? In mod logic, primul loc unde ar trebui s-o cauti ar fi exact magazinul de unde ai cumparat-o, Einstein!

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să pui și altă culoare.

| mankovskis explică (pentru munteanuionvictor):

Tata vrea sa fie aceiasi culoare.