| Irinuk_5348 a întrebat:

Cam cat m-ar costa geamurile termopane la un dormitor, 3 canate, lungime 118, latime 180? Vreo firma ieftina sau particular stiti? Multumesc,

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Costul acestui geam depinde de firma la care apelati, de obicei ar costa injur de 6-8 milioane lei vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai balcon (sa le poti curata) mai poti economisi si facand o parte fixa. Nu iti recomand sa faci rabat de calitate, s-ar putea sa-ti para rau. Din cate stiu eu, un pret mediu pentru tamplarie de calitate e undeva la 100 euro/mp, dar depinde de dimensiuni si cerinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati pe www.ofertareonline.ro pentru a primi oferte personalizate de preturi termopane.

| nolimits a răspuns:

Cam la fel am si eu. m-a costat 7 mil vechi cu tot cu sita...numai sa ai grija cum il scoate pe cel vechi, sa aiba rabdare, nu sa-ti darame tot peretele... pretul depinde si de firmawinking

| Irinuk_5348 explică:

Nolimits, esti din Buc? Despre ce firma e vorba? Multumesc,

| sabriname04 a răspuns:

Poti intra si pe www.veka-tamplarie.ro sau www.termopane-romania.com - au site-urile bine facute si te poti descurca usor sa cauti informatiile dorite