Întrebare recomandată | Alexandra_Baba_1996 a întrebat:

De curand am cumparat un ghiveci de flori pentru exterior, de lemn, foarte frumos. Ce flori as putea pune in el? Dar nu seminte. Si cum se procedeaza. Ma scuzati dar niciodata nu am mai plantat. happy O zi placuta!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la piata sau magazin de flori si alege ce-ti place mai mult.
Vanzatorii te vor invata si cum s-a-ti ingrijesti florile...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi la piata sau la florarie si iti cumperi flori de exterior!
Cand platesti florile care le cumperi intrebi florareasa despre cum se planteaza, cum trebuie udata, daca o poti tine afara iarna...
Sper sa te fi ajutat!
O zi buna!happy