| Asul69 a întrebat:

oare știe cineva o firma din zona județului Hunedoara sau județe vecine ce se ocupa cu demontarea acoperișurilor din azbociment?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Păi pentru o astfel de muncă nu ai nevoie de oameni calificați. Nici nu mai ai ce să faci cu plăcile întregi pentru că am înțeles că sunt cancerigene (nu am studiat problema ca să am detalii).

| Alverto a răspuns:

Îți trebuie o scară, un ciocan sau patent, o mână liberă și ceva timp liber. Te urci pe acoperiș și te ocupi de treabă pentru că nu necesita oameni calificați