Întrebare recomandată | Boyka2018 a întrebat:

pentru construirea unui zid de sustinere de un metru si lung de 10 trebuie proiect? Sau aprobare de la primarie?

Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

Nu Doar ca ai nevoie de aprobare de la primarie.dar daca chemi pe cineva sa ti l faca. trebuie sa i faci acte de angajare. ceva de genul. altfel este munca la negru si e posibil sa dai de belele.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Orice constructie trebuie aprobata. Nu este greu. Eu am obtinut intr-o zi. Trebuie si un pic de aplicare din partea primariei.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici pentru ce nu ai nevoie de aprobare: http://bit.ly/2JZWhl0

| Rihhana1 a răspuns:

Si una si alta.

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Nu Doar ca ai nevoie de aprobare de la primarie.dar daca chemi pe cineva sa ti l faca. trebuie sa i faci acte de angajare. ceva de genul. altfel este munca la negru si e posibil sa dai de belele.