| takamura a întrebat:

Va rog un ajutor urgent, este foarte important.
Am gasit in mobila din lemn din bucatarie, mici gaurele noi, parca facute de o bormasina, si din care curgea rumegus proaspat. Cred ca sunt carii. Nu am mai avut pana acum niciodata, desi locuiesc aici de 13 ani. Va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti cum sa fac sa scap de ele?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mariiiiiiiii a răspuns:

Poti lua o soluție pentru carii.

| hunea a răspuns:

Sterge cu motorina, va capata si luciu frumos si te scapa de problema. Dupa un timp aerisesti si cam aia e a doua zi ar trebui sa nu mai miroase deloc dar cu siguranta te scapa de problema