| Tereu a întrebat:

Bunaaaaa TPU, imi doresc un pui de labrador si vreau sa adopt unu, ma poate ajuta cineva in sensul asta? Va raman recunoscatoooor!

5 răspunsuri:
| flower_3416 a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/ aici cauta sigur vei gasi...sunt multi catei ce asteapta un stapan dornic sa i iubeasca, daca nu vei gasi anuntama si iti voi mai da si altele.

| karlikuicsddd a răspuns:

Cine crezi ca e prost sa dea spre adoptie un Labrador, in conditiile in care un pui este cateva sute de euro?! O sa il vanda normal. happy Asta e romanul.

| elisarktis a răspuns:

Eu am gasit la unu cu foarte mari "pile" pui de labrador cu 50 eu...asa ca...si mai am o colega Bianca care il are pe Oscar (un labrador) si tot cu pile a platit si tatal ei 100 euro si inca fara cel putin 400 euro daca nu ai mari pile si cunostinte nu scapi.am avut noroc smugnah asa-i daca vrei de rasa trebuie sa platesti

| SHINeeLover a răspuns:

@fulgerulalbastru : Fata aceasta vrea sa adopte un caine pentru a-l iubi,pentru a avea cu cine sa "vorbeasca", sa stea, sa aiba un prieten bun.Ea nu a zis ca nu are suflet.

| dima_5000 a răspuns:

Fulgeralbastru cati ani ia?
De unde ai luat ca animalele au suflet?