| kidaa a întrebat:

Care este idolul vostru? de ce? si care vedeta nu va place? de ce?

4 răspunsuri:
| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Pai nu-mi place Lady Gaga deoarece se poarta foarte aiurea iar stilul ei vestimentar lasa de dorit dupa parerea mea. e ingamfata x-(! iar idol:X.romanesc: andra. a dovedit ca poate imbina munca cu placerea si cu viata de familie iar strain. sunt mai multi.lil wayne pentru stilul sau. eminem pentru ca stie sa vb sh sa fc publicu sa-l aprecieze cu ajut adevaratei lui valori. dar pe primul rand este cristian ronaldo:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idolul meu, de pe TPU este Woodenpints91! laughing e genial tipullaughing

| Mihaela a răspuns:

Nu-mi plac manelarii, pentru ca sunt manelari, canta manele, se cred prea macho respectiv frumoase, si sunt niste pipite.
Nu am un idol, pentru ca nu-mi place sa copiez.
Imi place Nina Dobrev, Leighton Meester, Lady gaga, etc.

| oany a răspuns:

Mie imi place Mario Cimarro, Robbie Williams, Norkys Batista, lista e lunga...nu-mi place Adela Popescu:d.Nu am nimic cu ea, dar e foarte ...fitoasa!