| adrianiulia2005 a întrebat:

Care joaca fermarama? Va rog spuneti-mi la ce nivel pot sa cumpar elani?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la nivelu 4 si am elanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da poti avea elani daca ai destiu gologani sa cumperi de la piata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comanda si n-am elani...sad cum dai la roata norocului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti elanii ii castigi la roata norocului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elani nu ii cumperi ii castigi la roata norocului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori care nivel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Denisa_9583 a răspuns:

Elani nu poti sa ii cumperi... ii poti avea doar daca iti pica la roata noroculuibig grin...Eu sunt nvl 50 si nu am elanirolling on the floor. Funditsaaaaa?batting eyelashes
plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz