| carla2010 a răspuns:

Al doilea ca are si noptiera. Salteaua poti s-o iei cu incredere de pe http://www.saltele-ortopedice.net Magazinul are toate marimile vrute si nevrute de saltele, plus diferite marci

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un pat se alege in primul rand in functie de dimensiunile camerei, apoi, in functie de varsta si de scop, si bineinteles de raportul pret/calitate. La prima vedere, il prefer pe primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al doilea imi place cel mai mult-apoi al treilea-primul cel mai putin happy
Acuma depinde si de pret si calitate

| LIN2010 a răspuns:

Patul trebuie sa se integreze cu restul dormitorului, cea de a doua imagine este reprezentativa.

| Peaches a răspuns:

Primele doua seamana foarte bine.Culoarea e diferita. Al treilea imi place.