| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune perne?

6 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Pernele din puf de gasca si pernele ecologice sunt cele mai bune.

| raisabanea a răspuns:

Din puf de gasca. Nu fac cocoloase, sunt super usoare si nici nu dormi cu gatul rau.

cami
| cami a răspuns:

Cele cu pene de gasca big grin (cele mai sanatoase)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele pe care dormi laughing alea pufoase pentru. mine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Perna de puf. Mie imi plac cele moi in care poti sa,, inoti''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai sanatoase nu sunt si cele mai comode. oricum, am dormit la un hotel in tg mures unde aveau niste perne senzationale. intra pe www.hoteliere.ro si vei vedea acolo tot felul de produse.