| papuciirupti a întrebat:

Cat costa aproximativ o vopsire a unui apartament de 3 camere? Cu mici reparatii aferente. zona Militari

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde de suprafata peretilor si a tavanelor. Pentru doua miini de lavabil, plus mici reparatii, eu iau cam 8 lei pe metru patrat, si fata de alte preturi, eu zic ca e acceptabil. Daca imi spui suprafata fiecarei incaperi, iti pot face un pret exact. Iar daca vrei, pot si sa vin sa iti si fac, stau undeva pe linga Militari.

| sierra1 a răspuns:

Cheamă un meșter la fața locului (să nu ai șocuri) - altfel, ce scriem noi pe aici, e pură fabulație

| Bradlry a răspuns:

Depinde de suprafață, și de materialele utilizate. Daca iei tu materialele sau el. Ajunge și la 1500 lei o camera depinde cat de strâmbi sunt pereții, dacă vrei anumite modele, sau vreun var pensulat. Totul variază. Cel mai bine caută pe cineva să îți facă un calcul direct acolo.