| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa zugravitul unei garsoniere, hol si camera?

Răspuns Câştigător
| nextmt a răspuns:

Depinde de dimensiuni, dar nu foarte mult pentru ca o sa gasesti in comert si var la preturi relativ mici.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conteaza localitatea in care te afli si conteaza si meseriasul. Sunt oameni si oameni. Nimeni nu-ti poate spune.

| dydy22 a răspuns:

Vrei sa dai doar cu lavabil sau si mici retusari? Daca vrei sa dai doar cu lavabil si vrei sa dai tu nu te va costa mult

| Fatamuntilor a răspuns:

Vrei sa zugravesti tu sau cauti mesteri?
Pe cutiile de vopsea scrie si cati metri patrati acopera! Dar pe langa asta mai trebuie trafalelete, amorse, gleturi...
Daca cauti mesteri iti va spune cam cate galeti de var trebui in funtie de dimensiuni.
Si tot asa va si plata

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Cred că o să primeşti un răspuns clar cand o sa oferi mărimile. peace

| Amenajarispatiicomercialebirouri a răspuns:

Buna seara,

Exista mai multe tipuri de zugraveala

1. Doar aplicat lavabila

2. Decopertat pereti, aplicat glet grosier, finisaj... aplicat lavabila

Pentru prima varianta costul este 10 lei/mp ......si pentru a 2 varianta pretul este de 25 lei/mp.

Pentru mai ulte informatii : http://iddconstruct.com/preturi/