| anonim_4396 a întrebat:

Ce este masca de par si la ce foloseste? happy

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Se foloseste atunci cand parul este tern, il vopsesti des, il usuci cu feonul, il faci permanent. Cele mai bune sunt mastile cu galbenus de ou, ulei de masline si lamaie. Ii da parului stralucire!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masca de par se poate cumpara sau face ea
ste ca un fel de balsam mai puternic dar il si hidrateaza. dupa ce se aplica pe par trebuie clatit ff bine. daca ai parul mai firav nu iti recomand foartemulta sau chair deloc cel mai bine ramai la balsam.

Răspuns utilizator avertizat
| irinelu_9484 a răspuns:

Masca de par este o solutie pentru hranirea parului uscat, deteriorat ars, vopsit.se poate prepara la domiciliu sau prokura din magazine.Fii atenta si nu exagera