| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Ce marci de clima imi recomandati? Cati decibeli trebuie sa aiba incat sa nu faca zgomot, am avut una cu 9k(9.000)btu si 48 dB si nu puteai dormi!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparat de aer conditionat "LG ARTCOOL C12AHB", 12000 Btu/h Blue. In modul "sleep", unitatea interioara nu scoate mai mult de 25 de dB. Costa in jur de 2000 lei, si este foarte performanta. Bani sa aiwinking Eu am montat ceva de genul asta prin cateva birouri manageriale si lumea a fost incantata.