| Popescu_Alexandru_1989 a întrebat:

Ce se intampla daca din greseala am pus tuica la flori(orhideea)

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Macar de ii puneai licoarea nobila a viei...
Din cate stiu, orhideele nu sunt alcoolice ca oamenii, deci s-ar putea sa scape.
happy happy happy

NOname
| NOname a răspuns:

Aoleu! La cât de sensibile sunt orhideele, nu o văd bine pe a ta.

| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Nu cred ca se va intampla nimic.Rau era daca turnai petrol sau una din derivatele acestuia (benzina, motorina, ulei de motor) sau in cazul in care puneai urina in loc de apa.In oricare dintre ele se usca floarea.

Răspuns utilizator avertizat