| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre cei care planteaza capsuni in Olanda?
E greu sa plantezi capsuni in sere?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu are rost sa mergi daca nu cumva esti de la tara si esti obisnuit cu munca campului. Am un prieten taran, are pamant pe care il si lucreaza, a fost cateva luni in spania la capsuni si a zis ca a fost extrem de greu.

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Cu siguranta, orice munca in camp sau sera este grea, imagineaza-ti ca trebuie sa stai toata ziua aplecat si probabil este foarte cald.

| CC7 a răspuns:

- Despre cei care planteaza capsuni in Olanda nu stiu nimic
- Depinde unde este situata sera...Depinde de locatie...La munte e cel mai bine
+ Ai putea sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exagerat de greu, munca tiranica, tot timpul aplecat, caldura insuportabila nu te lasa atronul nici sa fumi o tiara, multi se intorc inapoi ca nu rezista