| Skksksksksks a întrebat:

Ciao oameni, am și eu o întrebare pentru un prieten, prietenul asta al meu vrea să-și facă o casa la curte da gen fără etaj și vrea sa știe dacă ii ajunge 1 miliard 500 să-și faca o casa și sa o și mobileze... Ce ziceți ii ajung banii?

3 răspunsuri:
| NoahKaan a răspuns:

Ii ajunge atat timp cat nu isi cumpara cel mai scump mobilier etc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câte camere, din ce materiale, cu ce meșteri, ce acoperiș pune. Toate acestea trebuie înainte de știut. De o cameră îi ajunge.

| Panamax a răspuns:

Cu 30.000 de euro ramane undeva pe la jumatatea lucrarii.