| Adryannn a întrebat:

Un prieten de-al meu vrea sa fie emo si nu stie ce sa faca ziceti niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Sa se taie.asta inseamna sa fie emo cu adevarat. Dar daca vrea sa adopte stilul emo.sa iti faca freza de emo : http://www.emo-site.com/images/emo-boys/emo-boys.jpg, sa se dea cu creion negru la ochi, sa se imbrace in negru, sa asculte rock, si poate sa isi puna si piercing

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nu ii recomandhappy

| fanJBfan a răspuns:

Toti au luat-o razna de la un timp.

Răspuns utilizator avertizat
| andreimihai96 a răspuns:

Vai. toata lumea a`nnebunit cu "emo" ce`aveti frate v-ati dilit?!
Mai bine stati in banca voastra, cine stie unde veti ajunge!

| MonkeY a răspuns:

Cum adica vrea sa fie? daca nu stie atunci inseamna ca nu vrea atunci de ce sa vrea sa devina asta chiar nu inteleg
cum intelegi prin asta
sa zic ceva sa faca si dupa aia e emo cu acte in regula nu? este amuzant sunt eu asa de prost sau chiar ca nu are sens intrebare ca eu nu inteleg asta ca ce trebuie sa faca sa devina emo
deci asta e o intrebare ff simpla dar chiar fara senss dar asta e pls raspuns sa vad daca eu iis prost sa nu are sens intrebareaaa

ma innebunesscc

| Sylar a răspuns:

Copii fara minte! De ce nu ar vrea prietenul tau sa :
-fie primul din clasa la invatatura?
-fie cel mai bun din echipa de fotbal al scolii/liceului?
-fie... si exemple pot continua dar nu la ora asta ca imi este somn

Adi, sfatuieste-l ca un prieten adevarat sa stea la locul lui. Nu asa trebuie sa va petreceti copilaria.

| cipry_8890 a răspuns:

Sa se sinucida