| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai avea un miliard de dolari, ce ai face cu banii?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Uhhhhhwinking
Pai
1. As plati datoriile pe care le are familia mea.
2.As vizita toata lumea.
3.Mi-as cumpara o casa in tara in care doresc sa ma stabilesc.
4.As salva 100.000$ pentru facultate in Canada/SUA sau Marea Britanie.
5.As dona cativa, nu m-am hotarat unde anume/in ce scop. Fara numar, fara numar, hai ia si tu cativa laughing probabil copiilor orfani, organizatiilor care lupta impotriva poluarii, cancer research, spitalelor, oameni care locuiesc in zone foarte defavorizate etc
6.As salva cateva milioane dolari pentru vremuri grele rolling on the floor
7.Mi-as deschide o afacere smug
Etc.

10 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! O parte i-as pastra, o parte i-as imparti cu familia si prietenii si de restul mi-as cumpara ceea ce mi-am dorit eu intotdeauna.Dar e pacat ca cu banii nu poti cumpara si fericirea sau sanatatea.

| Hiroko a răspuns:

Pai...o parte i-as da familiei, apoi mi-as lua eu multe multe lucruri si de restul PARTYYYYYY BUMTZI BUMTZI BUMTZI rolling on the floor

| Bia_8599 a răspuns:

O sa vad ce fac cu ei dupa ce ii am :-)

| lakrymotsa a răspuns:

O parte din bani i`as dona, o parte o pastrez pentru mine, si cealalta parte familiei si celor mai buni prieteni sa ne distram! Dar tu ce ai face cu ei?

| MadnessCaffe a răspuns:

@kiduletszzz,Pinky06,Castiel

Deaia sunt oamenii asa cum sunt pe strazi fara adapost. Sunt multi care nu au nici o vina pentru ca au ajuns in starea aceea. Daca ai avea un miliard de dolari nu ai putea dona niste bani? Cand vad oameni egoisti ca voi... pff. nu stiu de ce traiti.

| nesuferit a răspuns:

Ti i-as dona tie

| Castiel a răspuns:

I-as investii intr-o companie ca sa produc mai multi bani, si dupa as vizita toata lumea si m-as distra si desigur, as face-o cu familiahappy

| Anynamee a răspuns:

Le'as da foc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As inota in ei!

| Pinky06 a răspuns:

Ai tu si nu stii ce sa faci cu ei? da mi mie...laughing. Probabil tot ce mi-ar trece prin cap, prima data mi-as rezolva problemele financiare de acum si mi-as ajuta familia, dupa mi-as asigura viitorul...iar apoi mi-as face de cap. big grin