| ImHappyRightNowxoxo a întrebat:

Cine imi poate da cateva idei de decoratzie interioara pentru camera mea, ca s o fac mai frumoasa?
Cele mai frumoase idei vor primi funda+ voturi

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexandra_3936 a răspuns:

Gasirea unor covoare potrivite pentru camera poate reprezenta o misiune in sine, spre deosebire de cuparaturile pentru camera de zi sau pentru propriul dormitor, deoarece aceste elemente trebuie sa fie deopotriva interesante, pe mobila de asemenea ceva care te poate reprezenta de ex daca esti fata ursuleti si chestii care iti plac tie, diferite postere cu vedete placute tie.Cam asa zic eu ...nu stiu daca iti place dar oricum :*:*