| mirabela_9528 a întrebat:

Cine vrea sa mearga la piscina? am auzit ca este gratis daca iti cumperi o piscina de copii sau ca sa faci bani poti sa-ti construesti una daca stai la casa.intrebarea este cum sa o construesc

Răspuns Câştigător
| Florin_6699 a răspuns:

Simplu iti cumperi 20 de metri cubi de caramida, o bascula de pietris una de nisip, cam 2 tone de ciment, o betoniera sa ai cu ce face cimentu, si mai chemi si un baiat cu draglina sa-ti faca in curte groapa pentru piscina pe care il platesti cu 80 RON pe ora minim. ai nevoie de vreo 2-3 ore...asa dupa care iti angajezi vreo 15 oameni care sa zideasca si sa faca betonu pe care ii platesti cu minim 50 de lei pe zi asta daca le faci mancare, sau 100 lei pe zi si nu ai treaba, a parca am uitat ceva mai ai nevoie de un inginer care sa-ti faca proiectu si de autorizatie de la primarie care tio aproba ca nu faci umbra cu o constructie subterana la alte locuinte.bafta! http://www.abc-cosmetics.ro.im