| ravyALEX a întrebat:

Fundita. stiti cumva vreun joc online gratis in carre poti sa iti faci armata sa construesti cladiri dar daca se poate sa fie ceva de ex lupte cu extraterestri sau ceva de genul daca se poate mersi

6 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Travian love struck(funda)?

Răspuns utilizator avertizat
| Prici a răspuns:

Metin2(RO sau privat)
Funda?big grin

| Prici a răspuns:

De ce n-ai zis asta de la inceput?
pai pentru asta joaca need for speed world online. ii cel mai rate joc mmog cu masini /m\

| ravyALEX explică:

... HM... Vi se pare ca jocurile astea is ce caut eu mai cititi odata intrebeare big grin travian si grepolis in tradevar sunt de construit dar eu vreau ceva calumea. de download mmo prg(ex) astept

Întrebări recente