| claudiea79 a întrebat:

Cit costa o saltea la ikea sau la carrefour baneasa este mai mult de 3 milioane vechi? iti asigura ei transport? sint bune >saltelele?

4 răspunsuri:
| claudiea79 explică:

La ikea nu te serveste nimeni a nimerita tata o saltea de 18 milioane vechi a mers pina la casa si a dat-o inapoi.nu prea sint firma serioasa astia.

| claudiea79 explică:

O jaluzea a costat 6 milioane vechi cind am pus-o pe geam a crapat s-a rupt am luat-o de la ikeia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de dimensiuni, eu am prestige si e destul de buna, a fost un pic peste 3 milioane vechi si asta pentru ca am luat-o de la producator direct. La magazinele mari se poate sa gasesti si mai ieftin daca e oferta. Ai grija sa fie ortopedica macar si sa aiba garantie. Succes!

Răspuns utilizator avertizat