| ImHappyRightNowxoxo a întrebat:

Cu ce o pot ajuta p mama mea in treburi casnice: in afara d sa fac curatzenie in camera si sa spal vasele? Cea mai buna idee primeste o Fundaa MARE SI ROZZ!

Răspuns Câştigător
| ktina a răspuns:

Poti gati ceva gusoooos. O sa-i faci si o surpriza, dar o vei si ajuta enorm, gatitul pentru mamicile noastre ete uneori ca o povara, ele tr sa gateasca in fiecare zi de cateva ori si asta ani de-a rindul, asa ca daca gatesti uneori tu, o ajuti enorm!

7 răspunsuri:
| redtulip a răspuns:

Cea mai buna idee e sa o intrebi inainte cu ce o poti ajuta.

| Innovation a răspuns:

Pai poti sterge praful

| Hăgiul a răspuns:

Funda este portocalie, papusa.

| Liviu_2320 a răspuns:

Poti pregati cina, sters prafu sau curat prin toata casa adica nu numai in camera ta

| imgirl a răspuns:

Incearca sa iti redecorezi camera.sau pregateste tu una din mese fara ca ea sa stie...eu spun ca este ceva placut :*:* bafta

| danny_6323 a răspuns:

Priveste-o laughing

| lollypop_9950 a răspuns:

0765658175 te pot sfatui eu suna ma sau trimite mi un mesaj daca doresti