| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce se sterge ecranul calculatorului?

Răspuns Câştigător
| leluc a răspuns:

Cum spunea si jahjah, foloseste servetele speciale http://www.onestop.ro/......--pid12312

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Trebuie sa fie stins pentru orice eventualitate. Poti folosi clean(dai decat 2 pufuri) si o laveta din bumbac, sau o laveta umezita cu spirt.

| jahjah a răspuns:

Daca ai plasma sau LCD, sa nu cumva sa faci cum a spus mike1993! Exista la orice papetarie sau magazin de calculatoare servetele speciale. Si umede, si uscate. Prima data dai cu cel ud, apoi cu cel uscat repede dupa aia. Nu incerca cu produse pentru geamuri, ca distrugi ecranul! Nu e de sticla si e foarte sensibil!

| unuzero a răspuns:

ai o functie intr-un program, paint, care are o guma de sters. cred ca este destul de folositoare in aceste momente happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce se sterge ecranul calculatorului?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc serfetele umede si merge de minune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o carpa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu incercati cu solutie pentru ca o sal faceti in dungi eu nu as sti cu ce sa--l sterg dar mas mai interesa inloc sal stric