| Nataliaa2176 a întrebat:

Cum as putea sa imi vopsesc camera avand in vedere ca mobila este maro deschisa. vreau sa aiba un aspect modern si adecvat pentru o adolescenta

Răspuns Câştigător
| Stefanismyname a răspuns:

Cred ca alb ar merge cel mai bine

9 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Salut, sper ca ti-am fost de folos, daca da, ajuta-ma si tu cu o funda

| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

Eu ți-aș propune un roz bonbon, camera mea e vopsită in roz bonbon și arată super!

| Fumiko a răspuns:

Un mov cred ca ar merge bine!

| Fumiko a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce legatura au astea?

| Adry05 a răspuns:

Si eu am mobila la fel si am vopsit-o mov si chiar se potriveste foarte bine, mai ales daca are o nuanta galbuie mobila.
Sau mai poti opta pentru un tapet, alea chiar arata super si modern dar sunt sanse sa-ti mucegaiasca zidul sub.

| Luizaaa a răspuns:

Si eu am mobila deschisa la culoare si am folosit un roz foarte deschis.Acum depinde si de preferinta ta, poti folosi o vopsea lyla, turquoz deschis, bleu etc.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Fumiko):

Nu au legatura cu coreenii.

| octav005 a răspuns:

Pai peretii ii poti vopsi intr-un albastru deschis, si tavanul in alb