| AbbieWaffle a întrebat:

Pareree! In curant ma voi muta la casa si vreau sa imi amenajez camera in stil vintage modern. Mobila mea actuala e compusa din doua culori: crem si albastru inchis. In noua camera as vrea sa am mobila crem cu alb.Cum as putea face sa inlocuiesc culoarea albastra? Exista autocolante speciale pentru mobila? Va rog nu imi spuneti sa imi schimb mobila sau sa o vopsesc pentru ca nu e posibil. FUNDA+VOT.

4 răspunsuri:
| InspiratieDIY a răspuns:

Autocolantul oferit de noi, aplicat corect, tine intre 3-5 ani la interior. daca nu este spalata mobila cu produse chimice prea des, poate tine si mai mult fara a se deslipi. Si in plus, la deslipire, chiar si dupa 5 ani, nu va lasa urme de adeziv.
Hai pe la noi
http://wallfun.ro
sau pe Facebook
http://www.facebook.com/wallfunro/app_4949752878

| VioreL_8246 a răspuns:

Cel mai bine e sa o schimbi parerea mea, pentru ca daca o sa pui autocolant dupa o vreme o sa se faca urat si o sa iti para rau, mai bine iti cumperi un noua si gata! App imi place ce culori ai ales! bye bye :*

| Ally_1242 a răspuns:

Dar de ce sa nu o lasi asa cum e si pe perete lasi alb.sau vopsesti alb, iar contrastul o sa fie mult mai placut
:*:*

| Alice99 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa iti cumperi una noua...autocolantul dupa ceva vreme se va dezlipi.