| XxDenyzaxX a întrebat:

Cum fac un cort din pături?( funda cine stie )

Răspuns Câştigător
| TangerineP a răspuns:

Eu cu fratele meu facem in fiecare vara cort la balcon,ca e mare)si avem experienta! deci, daca il faci la balcon e nevoie sa ai ate de alea pentru intins haine, si sa le intinzi ca atare))apoi intinzi cearsafuri sau paturi(dar e prea cald cu ele) si le prinzi cu clesti pentru haine)ai grija ca toate colturile sa fie bine prinse ca sa nu intre tintari)
iar daca vrei in padure sau in locuri deskise ai nevoie de scinduri pentru o fixare stabila; D si ai nevoie de un baiat care se pricepe la constructii)ca la ei e in singe sa faca chestii de astea))

1 răspuns:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Dupa ce iti faci cortu sa ma chemi sa ti arat cum se face focu inauntru!