| Frunziix3 a întrebat:

Cum pot sa fac un cort din paturi? T/A

Răspuns Câştigător
| HepiBăluns a răspuns:

Reteta:

Se fura 8 paturi, apoi se pun in picioare, in jurul tau.

Se mai fura inca 2 paturi ca sa le pui acoperis.

5 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Cu talent si atentie

| ViezurE a răspuns:

Whoa incredibil dacă nu puneai la sfârşit "T/A" credeam că sunt la "casă şi grădină".straight face

| MoonLight a răspuns:

Iei facaletu lu bunicuta sau a lu mamica si il sprijini de perete. Si pui patura deasupra intinsa. Asa se face un cort din paturi. :d

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Se pune una bucata patura pe jos
apoi se infige un par de preferat in patura si il faci sa stea drept ca o pla. daca nu merge da`ti de 3 ori cu ciocanul in cap
apoi se pun paturi peste paturi peste paturi pe par
baftalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce să îţi faci tu, eşti cumva mai fraieră să munceşti?