| ralul25 a întrebat:

Cum folosesc Ariel lichid? Nu am capac care se foloseste in cuva si pe bidon spune ca ca se pune in cuva, nu in sertarul pentru. detergent. Nici sa torn direct peste rufe nu mi se pare ok

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut! Si eu am folosit Ariel lichid si fara nicio problema il pui in cuva. Poti folosi capacelul care vine atasat cu acesta! Pui hainele la spalat iar peste ele in cuva torni cat detergent consideri, nu prea mult insa! O zi buna iti doresc!

2 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Poti turna linistit peste rufe.
asa se si foloseste.

| Lisadream a răspuns:

Nu cred ca e o problema sa torni peste rufe (tot acolo ajunge detergentul doar ca mai diluat). Poti sa pui intr-o cana putin detergent si apa.amesteca-l, toarna asa peste rufe.