| Cilibia a întrebat:

Cum iti dai seama ca pisica ta e in calduri? Care sunt simptomele?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Miorlaie ca un copil mic. Nu suport pisicile.

2 răspunsuri:
| carmen_9743 a răspuns:

In primul rand miauna, se tavaleste, n-are stare, isi cheama partenerul, se freaca de toate obiectele pe care le intalneste in cale, face tumbe - e cam greu sa suporti galagia, n-ai cum sa nu-ti dai seama ca ceva nu-i in regula cu bietul animal. Se lasa mai mult mangaiata si atunci ia pozitia de imperechere. A noastra nu ne lasa deloc in pace, parca ne roaga sa-i rezolvam problema!

| Dara a răspuns:

Nu stiu cum se comporta alte pisici, dar pisica noastra cand a fost in calduri, era chiar greu de ignorat! Miorlaia tot timpul, torcea, scancea, se tavalea si se freca cu burtica de pamant si de picioarele noastre si de tot ce prindea... dupa cum am spus, era greu de ignorat si chiar nu aveai cum sa nu-ti dai saema ca e in calduri! Daca-ti par cunoscute unele simptome...pregateste-te sa aveti puiuti(daca o dai la un motanel, fireste!)