| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi readuc prosoapele la  pufosenia initiala?

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

In afara lenorului foloseste la fiecare spalare si calgon(duritatea apei le face aspre!) Oricum in timp orice material isi pierde calitatile!

| hugo a răspuns:

Nu cred ca se poate...cu timpul ele se deterioreaza...se uzeaza si devin mai aspre... din pacate, nici un balsam de rufe nu poate face hainele pufoase cum spun ei in reclame!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerca Lenor! Nu-s convinsa ca vor ajunge chiar la "pufosenia" (adorabil cuvant) initiala, dar ceva mai moi.

| ruxandrav8 a răspuns:

Trebuie clatite f. bine. Trebuie adaugat un balsam de calitate in ultima apa. Eu recomand calduros balsamul Amway (exista 2 arome: floral; alpin).