| Apostu_Alin_1989 a întrebat:

Mi-am transformat subtitrarile la filme sa se deschida cu Adobe reader, cum le readuc la forma initiala? va rog sa-mi spuneti cat mai repede, multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe subtitrare si apoi propietes.De acolo dai click pe change si alegi din acele programe sa se deschida cu ce vrei, cu ce era la inceput, noi nu avem de unde sti.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Notpead,este initial program orice windows

| hypentakill a răspuns:

Din registru Computer\HKEY_CLASSES_ROOT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts si Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts