| TheVampireDiaries1Caroline a întrebat:

Cum sa-mi decorez camera daca o sa am peretii verde inchis dar nu foarte? Vreau sa stiu si ce sa-mi pun pe tavan daca e alb si daca ca anotimp preferat am vara.Eu ma gandeam ca pe pereti sa pictez sau sa lipesc niste flori, iar pe tavan sa imi pun niste stelute fosforescente.Asi vrea sa imi mai dati niste idei cu ajutorul informatiilor care le-am dat.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com
Cu siguranta vei gasi ceva idei pe acolo, sau daca nu, poti colabora cu creatorul site-ului pentru a face ceva superfrumos! Preturile sunt acceptabile.

| Mihaela1964 a răspuns:

Picteaza soarele, iar pe pereti poti picta flori in culori dechise:margarete, floarea soarelui, nasturasi roz, etc.

| Yamaha123 a răspuns:

Pai invelesti tot de prin casa ......http://www.youtube.com/watch?v=DWOllPkPexU

| Albnegru10 a răspuns:

Flori si nori pe pereti, galaxia pe tavan. Daca tavanul este de culoare inchisa vei avea impresia ca este prea joasa camera, daca tavanul este de culoare deschisa vei avea impresia ca ai o camera inalta.

| CasaSiDesign a răspuns:

Incearca sa gasesti aici vreo idee...http://bit.ly/1f5Y3X7