| mihaicelsfant a întrebat:

Cum scap, de muste? nu mai pot dormi de ele.

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Esti atat de sfant ca stau mustele pe tine? laughing
Site nu ai si tu la ferestrele alea?

Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

Te inteleg perfect crying Puneti plasa de muste la fiecare geam si la usa de la intrare daca ai la casa.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Exista la magazin niste benzi speciale sunt lipicioase le agati undeva si mustele vor fi atrase catre ele si se vor lipi acolo( efectul dispare dupa un timp deci trebuie sa iei cand vezi ca mustele nu mai vin la banda) de asemenea sunt si spray-uri anti insecte dai prin camera inchizi usa lasi un pic timp sa actioneze apoi aerisesti, si cel mai bine este sa ai plase anti insecte la ferestre sau o perdea va mai tine din muste afara, dar toate trei merg le-am incercat

| Tentacle111 a răspuns:

Ai 2 optiuni:
1- Le omori ( ar putea dura ore )
2- Cumpara un " distrugator " de insecte, muste, tantari etc. http://www.roinsect.ro/......away-4/519
SAU ai putea sa vorbesti cu ele.Rezolvati voi cumva.Bafta!

| cedrea923 a răspuns:

Stii ca mustele tind la c*c*t, nu? Dormi langa WC?

| Cosmi0140 a răspuns:

Cauta in farmaciile veterinare. Exista o crema/unguent ceva cu care se da pe usi si geamuri si nu mai intra mustele

| ELENA008 a răspuns:

Foloseste un spray, cumpara niste benzi adezive sau da-le afara si asigurate ca nu vor mai intra in camera

| Șteff_Ștefan_1993 a răspuns:

Ziua,da cu sprei de muste in camera respectiva..si nu mai intra in acea camera cam 2-3 ore. ca o sa-ti vina rau. dupa seara dormi fara nici o problema, doar sa nu mai tii usa sau geamul deschis, ca dupa iarasi vor intra.Bafta!