| iulianabutnaru a întrebat:

Cum scot urina de catel, din covorul persan multumesc.

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Exista la petshopuri o solutie speciala, pe baza de enzime, ce scoate petele de urina din covoare. Se numeste Stain and Odor Removal.

6 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Vecina mea e patit acelasi lucru. A incercat sa scoata mirosul de urina si cu otet si cu Vanish si mama Vanish-ului. I-a fost recomandat Stain and Odor Removal, de catre un specialist. Numai asa a scapat.
Prin urmare, sursa e sigura si verificata.

daniela
| daniela a răspuns:

Dupa ce folosesti o solutie speciala pentru asta de la pet shop, da cu Venish sau Biocarpetin

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Exista Vannish de covoare, lasi cateva ore la inmuiat si o sa vezi ca iese cu Vannish.La urma clateste cu multa apa cu otet.Succes.

mlm
| mlm a răspuns:

Incearca cu vanish de covoare, cu siguranta se va curata si limpezeste cu apa si otet, lasa sa se aeriseasca.Bafta multa.

| claudya a răspuns:

Incearca sa speli pata cu o solutie de curatat covoare daca nu iasa insista...si daca nici asa nu scapi de ea du covorul la curatatorie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbi covorul!