| dom_doctor a întrebat:

Cum scoti mucegaiul de pe haine?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Folosesti o solutie de amoniac si apa si tamponezi locul cu mucegai.Iti doresc multa bafta.

mlm
| mlm a răspuns:

Am uitat sa-ti zic si amestec de apa oxigenat si otet ia si foloseste, mie mi-a iesit, dar depinde si de gradul de pata cu mucegai.Bafta.

| mircea a răspuns:

Sincer, daca a intrat mucegaiul in tesatura......mai bine pastrezi mucegaiul. bineinteles ca mucegaiul se scoate la o curatatorie, dar izul de mucegai va reveni relativ repede dupa fiecare purtare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mucegaiul iese cu amestecul de otet si apa oxigenata! Multumesc mult mlm. happy

| karina_6403 a răspuns:

Le bagi in masina de spalat?