| ioanaccc a întrebat:

Cum se scot petele de pe mobila de la fierul de calcat?

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu se scot...pata apare in urma decolorarii lemnului din cauza caldurii, poate gasesti ceva abtibild pentru mobila in culoarea mobilei tale..si il lipesti peste, cu grija sa nu se observe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merge cum ti-a raspuns "3 in unu helllokittty " nu ai decat sa dai cu putin smirghel fin pana dispare pata dupa care sa aplici lac care corespunde cu mobila respectiva

| hellokittyyyy a răspuns:

Cu un pic de otet pe o carpa....la mine asa am facut si s-a dus... Funda?

| hellokittyyyy a răspuns:

Cu un pic de otet pe o carpa....la mine asa am facut si s-a du-s... Funda?

| hellokittyyyy a răspuns:

Cu un pic de otet pe o carpa... funda?