| Clauneatza a întrebat:

Cum se scot petele de spirt de pe mobila?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite niste solutii la problema ta www.zuum.ro/pagina.php?id=503

| RoxxxxxxDud a răspuns:

Ohh doamneelaughing dai cu lac din noulaughingdaca e cu lacuit.Eu am dat pe sifonier ca ma jucam de`a scoala si scrisesem cu creta si dupa am sters cu spirt, am lasat asa si a revenit la forma initialabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olutie care functioneaza sigur! Tot cu spirt. Iei o carpa moale si uscata. Moi degetul in spirt si il pui pe pata. Stergi IMEDIAT cu carpa. Daca nu s-a dus, mai pui o data. Trebuie sa faci chesti asta pe suprafete mici, una cate una, cu rabdare, pana termini pata, sa nu incerci sa o curati toata o data.