| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi iau ceva de la Ikea, mi le si monteaza ei?

6 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Le monteaza contra cost.
Pentru informatii mergi la birourile acelea de informatii pentru clienti.

daniela
| daniela a răspuns:

Cu costuri suplimentare (8%) dar in principiu tot ceea ce cumperi de la ei e usor de montat (au tot ceea ce-ti trebuie in cuti)

| BUBULINA a răspuns:

Nu
te asigur eu
gandeste-te cate produse se vad zilnic acolo ar trebui sa aiba un nr foarte mare de angajati pentru asa ceva
daca ai nevoie de ajutor apeleaza si tu la un cunoscut si dai acolo ceva

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu. Sau poate... dar va trebui sa platesti suplimentar.

| nycole a răspuns:

Nu le monteaza ei. Tocmai de aceea au preturi mici, ca nu intra montajul in pret. Unele sunt usor de montat, dar mai trebuie sa ai si cateva scule(ciocan, bormasina...depinde de ce iei)

| latinu a răspuns:

Sfatul meu este sa ti iei un prieten si sa ti le montezi singur ca nu este greu.au un pliant pentru fiecare obiect cum se asambleaza...si dupa o luna sa iei din nou fiecare surub si sa l strangi ...pentru ca se mai lasa mobila.in restul totul merge stas