| Ileana_Manucu_1968 a întrebat:

Daca mobila este albastru deschis ce culoare pot sa vopsesc peretii?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Orice culoare vrei.E plin pinterest de idei cu diferite combinatii cromatice care sa iti ajunga oho, cat pentru mai multe vieti, stiind ca o renovare tine in medie cam 10 ani.Tu traiesti zilnic in locuinta proprie, deci tu trebuie sa alegi in functie de numerosi factori, nu strainii.Have fun.

| mODIN a răspuns:

Cred ca alb ar fi cel mai bine

| StoicAnalysis a răspuns:

Alb sau un gri deschis.

| sammie a răspuns:

Alb

| ioana748 a răspuns:

Alb

| Răpităînnori a răspuns:

Alb.Albastru deschis merge bine cu alb, iar albul dă senzația de spațiu mai mare.