| anonim_4396 a întrebat:

De unde apar plosnitele? Nu avem animale de casa si facem curat foarte des...

3 răspunsuri:
| 1968 a răspuns:

Plosnitiile vin de- la lemn vechi, si se baga in crapaturile lui deci fi atent la ce ai cumparat se vad niste puncte mici negre. Se da cu verde de paris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

K-Othrine SC 25 este produsul cu care scapa de plosnite!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Plosnitele apar cel mai des din dusumeaua camerelor, chiar daca faceti curat des, e foarte greu sa scapati de ele. Va recomand un produs foarte bun, emulsionabil ''progon 20 ''.