| LucAndrei a întrebat:

Am o intrebare legata despre praf.Noi avem f. mult praf in casa...Chiar dupa ce face curat si stergem praful iarasi se pune...Care este cauza? Exista ceva dispozitive prin care sa il facem sa "dispara"?

Răspuns Câştigător
| shnako a răspuns:

Faceti o curatenie generala si apoi nu mai lasati geamurile deschise toata ziua. Singurul praf care o sa se mai gaseasca in casa va fi pielea exfoliata, care de obicei e majoritatea prafului din casa.

Cat despre dispozitiv, un ventilator din ala cat o elice de avion ar fi cam singurul lucru happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un umidificator de aer

| onlyketoops a răspuns:

Pai e mai mult o chestie legata de fizica. Daca u insisti pe un anumit loc automat se va pune praful mai repede pe aceea zona.Nu cred ca exista acel dispozitiv deoarece praful se aduna in general de afara.

| radomire a răspuns:

Tilica am o intrebare, se poate face umidificare si cu o fantanita din asta decorativa?