| Dixxi a întrebat:

De unde pot sa cumpar : http://weheartit.com/entry/117415241/tag/lights? Sau dati-mi si mie un tutorial ceva, cum as putea sa fac? Si mai vreau si alte tutoriale \poze, cum sa-mi aranjez camera, si niste decoratiunipecare pot sa le fac, sau cumpar :P. Mersi :*FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca in magazinele artizanale/ targuri.
O zi bunahappy

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Gasesti in targurile organizate cu diverse evenimente sau in unele magazinele de cadouri.

| Sabo_Sebastian_1985 a răspuns:

Site mydeco.ro. Cauta "dreamcatcher". Din cate stiu produc si la comanda.