| sm1ley a întrebat:

Demult doresc sa am o casa, acum cred ca a venit momentul so construiesc, cine imi recomanda iste case frumoase, mici, dati-mi lin-kul.
Multumesc

3 răspunsuri:
| andrei_8327 a răspuns:

Nu o sa-ti dau link-ul dar o sa-ti dau un joc sims 3 imaginatia e cheia!

| 4K985TY a răspuns:

Case ieftine - Pproiecte case mici - 12, 00. EUR
casele din bretagne
proiecte alfa - modele case
case ieftine- proiecte case mici - case si vile, proiecte case

| vealsam a răspuns:

Oricine vrea o casa, trebuie in primul rand sa plece de la suma de bani pe care o are. Iti trebuie proiectul casei in primul rand, e necesar chiar daca dai 2000 de euro pe el. Modele de case gasesti de unde sa te inspiri ex. http://www.proiectetip.ro www.icase.ro etc. Iti faci idee ce vrei si cauti un arhitect care sa intocmeasca proiectul. Spor la treaba!