| GulubuntzBudulush a întrebat:

Doar am câteva întrebări:

1. Câte ferme de vaci sunt în Pogoanele? Cam câte vaci au? Puteți să-mi spuneți?
2. Câte ferme de capre sunt în Pogoanele? Dacă există, spuneți-mi cam câte capre au.
3. Câte ferme de oi sunt în Pogoanele? Doar sunt curios, câte oi au.
Câte ferme de porci sunt în Pogoanele?
Cine răspunde primește fundă.

7 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

O intrebare la care doar primaria si medicul veterinar au raspuns. De unde sa stim noi amaratii de pe TPU evidenta vacilor din fiecare sat? Pe bune, gandeste si tu un pic.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Furnicuta000):

E vorba de un oraș nu de săt, băi.

| GulubuntzBudulush explică:

Da și intri la toți care au avatar un vultur și afli câte minți înguste sunt. De ce-mi jignești prieteni. Că eu am prieteni din Pogoanele.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Furnicuta000):

Mă gândeam că așa estimativ știe vreunul din Pogoanele.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu am jignit pe nimeni, dar asemenea evidente nu se fac publice si deci nu avem de unde sa luam aceasta informatie.
Iar daca e cineva din locul ala pe aici nu cred ca ar avea de unde sa stie pentru ca, repet, doar primaria si medicul veterinar stiu cate animale sunt (cu aproximatie, ca asa cu exactitate ar trebui sa se uite pe hartie).
Asta vorbind de animale.

Cate ferme sunt cred ca gasesti pe google.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Furnicuta000):

Scuze am trimiș din greșeală mesajul. Mesajul era pentru celălalt care are ca avatar un vultur. Acuma ști presupun.

| gabicoo a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Aquila non capit muscas!