| Girly97 a întrebat:

Dormitul in piscina in timp ce plutesti si te relaxezi este sigur?

8 răspunsuri:
| LUKITA a răspuns:

Nu. Risti să te duci în jos și să te ineci. Mai bine cu un colac sau saltea gonflabilă

| andreiscripcaru a răspuns:

Aceasta procedura se face doar în locuri amenajate pentru activități de genul acesta, în niciun caz să nu faci asta în piscina de acasă

| MihaiSpeedster a răspuns:

Depinde cat de adanc dormi. Daca esti rupt de beat(a) s-ar putea sa te ineci daca se rastoarna cu tine salteaua. Daca au salvamar, e mai bine.

| seth2016 a răspuns:

Daca supravietuiesti sa ne spui si noua laughing.

| Llilli a răspuns:

Este mai sigur daca ai folosi o saltea.

regis
| regis a răspuns:

Daca esti relaxat(a), evident esti in mediul tau, deci clar e safe. Si mie mi s-a intamplat sa atipesc, iar un amic sforaia efectiv.

regis
| regis a răspuns (pentru andreiscripcaru):

Procedura?!? Locuri amenajate pentru astfel de activități?!? Ne dai un exemplu?

| blackann a răspuns:

Ai 25 de ani...WOW! straight face